Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22C450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22C450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Philips 220P2 Grade A
Philips 220P2 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Контраст: Dynamic 500 000:1
  • Цвят: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Dell P2719HC Grade A
Dell P2719HC Grade A
  • Екран размер: 27"