Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell P2419H Grade A
Dell P2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Екран размер: 21.5"
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Цвят: Silver/Black
Philips 439P1 Grade A
Philips 439P1 Grade A
  • Екран размер: 42.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Цвят: White
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Екран размер: 22"