Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C650BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C650BW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Dell P2419H Grade A
Dell P2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Black
Dell 2007WFP Grade A
Dell 2007WFP Grade A
  • Екран размер: 20.1"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Екран размер: 23"
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Цвят: Silver/Black
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Яркост: 300 cd/m2
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"