Samsung S24C650DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C650DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C650DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
HP EliteDisplay E23 G4 Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Цвят: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"