Philips 241S6QYMB Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Philips 241S6QYMB Grade A
Марка: Philips
Модел: 241S6QYMB
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: Stereo Speakers
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Grey
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Цвят: Black
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell UltraSharp U2422HE Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Silver/Black
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Philips 220P4LP Grade A
Philips 220P4LP Grade A
  • Екран размер: 22"
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Екран размер: 27"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"