Philips 241S6QYMB Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Philips 241S6QYMB Grade A
Марка: Philips
Модел: 241S6QYMB
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: Stereo Speakers
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5522QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 300 cd/m2
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Samsung S24E650BW Grade A
Samsung S24E650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Екран размер: 23.6"