Philips 241B7QUBHEB Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Philips 241B7QUBHEB Grade A
Code: 80100822
Brand: Philips
Model: 241B7QUBHEB
Grade: Grade A
Display size: 23.8"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 7.0
Monitor extras: USB Hub + Microphone
Input 1: DisplayPort
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort USB Type-C/DisplayPort LAN Camera
Warranty: 12 months
Similar products to Philips 241B7QUBHEB Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Code: 80113403
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Grey
61 00 119 31BGN
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Display size: 21.6"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Black
Philips 241S6QYMB Grade A
Philips 241S6QYMB Grade A
  • Display size: 23.8"
HP LE2201w Grade A
HP LE2201w Grade A
  • Display size: 22"
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP ZR2740w Grade A
HP ZR2740w Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 380 cd/m2
Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A
  • Display size: 22"