| Brand: | Lenovo |
| Model: | ThinkCentre M600 |
| Grade: | Grade A |
| Case type: | Tiny Desktop |
| CPU: | Intel Pentium Quad-Core |
| CPU frequency: | N3700 1600MHz 2MB |
| Memory size: | 8GB |
| Memory type: | So-Dimm DDR3L |
| Storage capacity: | 128GB |
| Storage type: | 2.5 Inch SSD |
| Warranty: | 6 months |