Samsung S24H850QFU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24H850QFU Grade A
Code: 80117245
Brand: Samsung
Model: S24H850QFU
Grade: Grade A
Display size: 23.8"
Brightness: 300 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
Color: Black
Monitor extras: USB Hub
Input 1: HDMI
Input 2: DisplayPort
Additional info: DisplayPort USB Type-C
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S24H850QFU Grade A
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
Code: 80109423
  • Display size: 27"
  • Color: Black
178 00 348 14BGN
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Display size: 27"
Philips 241P3LEB Grade A
Philips 241P3LEB Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Philips 275B1 Grade A
Philips 275B1 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Philips 225P1 Grade A
Philips 225P1 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Color: Silver/Black
  • Display size: 74.5"
Samsung F27T450FQR Grade A
Samsung F27T450FQR Grade A
  • Display size: 27"