Samsung S24C432GAU Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C432GAU Grade A
Code: 80129864
Brand: Samsung
Model: S24C432GAU
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: HDMI
Additional info: DisplayPort 100Hz
Warranty: 12 months
Similar products to Samsung S24C432GAU Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
Code: 80065251
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
49 00 95 84BGN
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Display size: 23.6"
  • Color: Black
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Brightness: 250 cd/m2
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Display size: 19"