Samsung S22C450BW Grade A
Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A Samsung S22C450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22C450BW Grade A
Code: 80051887
Brand: Samsung
Model: S22C450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22C450BW Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
Code: 80031743
  • Display size: 23"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
49 00 95 84BGN
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
Eizo FlexScan EV2451 Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: White
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 300 cd/m2
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
NEC LCD22WV Grade A
NEC LCD22WV Grade A
  • Display size: 21.6"
  • Color: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Display size: 19"