Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C650BW Grade A
Code: 80081951
Brand: Samsung
Model: S24C650BW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C650BW Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Brand New Open Box
Code: 80094947
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
789 00 1543 15BGN
Philips 225B2 Grade A
Philips 225B2 Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 500 000:1
  • Color: Silver/Black
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Display size: 50"
  • Brightness: 500 cd/m2
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Display size: 22"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 70 000:1
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: White
HP EliteDisplay E231 Grade A
HP EliteDisplay E231 Grade A
  • Display size: 23"
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Display size: 24"