Samsung S24C650DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C650DW Grade A
Code: 80086357
Brand: Samsung
Model: S24C650DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C650DW Grade A
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
Code: 80131098
  • Display size: 31.5"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 3000:1
  • Color: Black
274 00 535 90BGN
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
  • Color: Silver/Black
Samsung U28E570D Grade A
Samsung U28E570D Grade A
  • Display size: 28"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 370 cd/m2
  • Color: Silver/Black
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 350 cd/m2
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Display size: 24"
Dell 1908FP Grade A
Dell 1908FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Display size: 24"