Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80088909
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
Code: 80025211
  • Display size: 24"
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
49 00 95 84BGN
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Display size: 85.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 400 cd/m2
  • Color: Black
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Display size: 21.5"
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Display size: 23"
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"
  • Brightness: 400 cd/m2
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 300 cd/m2
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
Dell P2317H Grade A
Dell P2317H Grade A
  • Display size: 23"
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Display size: 24"