Chicony AC Adapter A10-090P3A 90W
Chicony AC Adapter A10-090P3A 90W Chicony AC Adapter A10-090P3A 90W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Chicony
Модел: AC Adapter A10-090P3A
Мощност: 90W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 19V 4.74A
P/N: A090A095L
Гаранция: 1 мес.
Dell AC Adapter with Power Cable 65W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 3.34A Original
  • P/N: 0DF263 0HN662 0F7970 0CF745 0YD637 05U092 0T2357
HP AC Adapter 40W
HP AC Adapter 40W
  • Доп. инфо: 19.5V 2.05A Original
  • P/N: 609938-001
HP AC Adapter HSTNN-CA27 150W
HP AC Adapter HSTNN-CA27 150W
  • Доп. инфо: 19.5V 7.7A Original
  • P/N: 646212-001 693907-001
HP Travel AC Adapter 90W
HP Travel AC Adapter 90W
  • Доп. инфо: 19.5V 4.62A Original NO CABLE
Dell AC Adapter 65W
Dell AC Adapter 65W
  • Букса: USB-C
  • Доп. инфо: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/3.25A Original