Chicony AC Adapter A10-090P3A 90W
Chicony AC Adapter A10-090P3A 90W Chicony AC Adapter A10-090P3A 90W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80098191
Brand: Chicony
Model: AC Adapter A10-090P3A
Power: 90W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19V 4.74A
P/N: A090A095L
Warranty: 1 months
Similar products to Chicony AC Adapter A10-090P3A 90W
Dell AC Adapter PA-16 65W
Dell AC Adapter PA-16 65W
Code: 80065828
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 5.5x2.5
  • Additional info: 19.5V 3.16A Original