Samsung F24T450FQR Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung F24T450FQR Grade A
Марка: Samsung
Модел: F24T450FQR
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: DisplayPort
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: HDMI
Гаранция: 12 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8621QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Philips 275E1S Grade A
Philips 275E1S Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Екран размер: 74.5"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell P190S Grade A
Dell P190S Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Цвят: Silver/Black
Dell P2419H Grade A
Dell P2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Екран размер: 23.6"
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Екран размер: 24"