Dell DA330PM111 330W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Dell DA330PM111 330W
Марка: Dell
Модел: DA330PM111
Мощност: 330W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 19.5V 16.9A Original
P/N: XMC3C
Гаранция: 12 мес.