Dell DA330PM111 330W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Dell DA330PM111 330W
Марка: Dell
Модел: DA330PM111
Мощност: 330W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 7.4x5.0
Доп. инфо: 19.5V 16.9A Original
P/N: XMC3C
Гаранция: 12 мес.
HP AC Adapter 40W
HP AC Adapter 40W
  • Статус: Grade A
  • Букса: 4.0x1.7
  • Доп. инфо: 19.5V 2.05A Original
  • P/N: 624502-001 608435-001
Dell AC Adapter PA-9 90W
Dell AC Adapter PA-9 90W
  • Доп. инфо: 3-pin 20V 4.5A Original
  • P/N: 06G356
HP AC Adapter TPC-CA58 TPC-LA58 65W
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 3.33A Original
  • P/N: 751889-001
HP AC Adapter 120W
HP AC Adapter 120W
  • Доп. инфо: 18.5V 6.5A Replacement
Lenovo AC Adapter 135W
Lenovo AC Adapter 135W
  • Букса: Slim-tip
  • Доп. инфо: 20V 6.75A Original