Dell DA330PM111 330W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Dell DA330PM111 330W
Code: 80106812
Brand: Dell
Model: DA330PM111
Power: 330W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 16.9A Original
P/N: XMC3C
Warranty: 12 months
Similar products to Dell DA330PM111 330W
HP Travel AC Adapter 90W
HP Travel AC Adapter 90W
Code: 80094976
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 4.5x3.0 (blue tip)
  • Additional info: 19.5V 4.62A Original