Dell DA330PM111 330W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Dell DA330PM111 330W
Code: 80106812
Brand: Dell
Model: DA330PM111
Power: 330W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 19.5V 16.9A Original
P/N: XMC3C
Warranty: 12 months
Similar products to Dell DA330PM111 330W
HP 0957-2093 AC Adapter 80W
HP 0957-2093 AC Adapter 80W
Code: 80030465
  • Grade: Grade A
  • Additional info: 32V 2.5A Original for Printer
16 00 31 29BGN
Lenovo AC Adapter 40W
Lenovo AC Adapter 40W
  • Power plug: Barrel 5.5x2.5
  • Additional info: 20V 2A Original