Dell AC Adapter LA130PM121 130W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter LA130PM121
Мощност: 130W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 5.5x2.5
Доп. инфо: 19.5V 6.7A Original
P/N: 0CF3FJ
Гаранция: 1 мес.
Dell AC Adapter 130W
Dell AC Adapter 130W
  • Статус: Grade A
  • Букса: USB-C
  • Доп. инфо: 5V/1A 20V/6.5A Original