Dell AC Adapter LA130PM121 130W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80111927
Brand: Dell
Model: AC Adapter LA130PM121
Power: 130W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 5.5x2.5
Additional info: 19.5V 6.7A Original
P/N: 0CF3FJ
Warranty: 1 months
Similar products to Dell AC Adapter LA130PM121 130W