Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Black
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24.1"
HP P24H G4 Grade A
HP P24H G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Екран размер: 21.5"