Samsung S24H850QFU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24H850QFU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24H850QFU
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: DisplayPort USB Type-C
Гаранция: 12 мес.
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 70 000:1
  • Цвят: Black
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A
  • Екран размер: 23.6"
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
Dell P2422H Grade A
Dell P2422H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Цвят: Silver/Black
Philips 225B1 Grade A
Philips 225B1 Grade A
  • Екран размер: 22"