Samsung S24H850QFU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24H850QFU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24H850QFU
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Яркост: 300 cd/m2
Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Цвят: Black
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: HDMI
Вход 2: DisplayPort
Доп. инфо: DisplayPort USB Type-C
Гаранция: 12 мес.
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
HP Compaq LA2205wg Grade A
HP Compaq LA2205wg Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
LG Flatron E2210PM-SN Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Цвят: Silver/Black
Dell P2412H Grade A
Dell P2412H Grade A
  • Екран размер: 24"
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
Fujitsu B27T-7 Grade A
Fujitsu B27T-7 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Цвят: White
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Екран размер: 27"