Chicony AC Adapter A18-135P1B 135W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80117822
Brand: Chicony
Model: AC Adapter A18-135P1B
Power: 135W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 7.4x5.0
Additional info: 20V 6.75A