Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A 300W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Lenovo
Модел: AC Adapter ADL300SLC3A
Мощност: 300W
Статус: Grade A
Букса: Slim-tip
Доп. инфо: 20V 15A Original
P/N: 5A10W86289 5A10W86290
Гаранция: 12 мес.
Dell AC Adapter 130W
Dell AC Adapter 130W
  • Статус: Grade A
  • Букса: USB-C
  • Доп. инфо: 5V/1A 20V/6.5A Original
  • P/N: 093KG9 0K00F5 0CT1P3 0CW1FP 00RX66 0K00F5 0M0H25 07MP1P
Dell AC Adapter with Power Cable 65W
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 3.34A Original
  • P/N: 0DF263 0HN662 0F7970 0CF745 0YD637 05U092 0T2357
Microsoft AC Adapter Surface Pro 4 Docking Station 90W
  • Доп. инфо: 15V 6A Original
  • P/N: 1749
Dell AC Adapter 30W
Dell AC Adapter 30W
  • Букса: USB-C
  • Доп. инфо: 5V/2A 12V/2A 20V/1.5A Original
  • P/N: 02CR08 08XTW5 0F17M7 0FTHM3 0RDYGF 00RVR9
Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
  • Букса: 4.0x1.7
  • P/N: 09C29N
Lenovo AC Adapter 150W
Lenovo AC Adapter 150W
  • Букса: Round Tip 6.3x3.0
  • Доп. инфо: 19.5V 7.7A Original
HP Charger Auto/Boat/Plane  90W
HP Charger Auto/Boat/Plane 90W
  • Букса: Barrel 7.4x5.0
  • Доп. инфо: 19.5V 4.62A Original