Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A 300W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80119117
Brand: Lenovo
Model: AC Adapter ADL300SLC3A
Power: 300W
Grade: Grade A
Power plug: Slim-tip
Additional info: 20V 15A Original
P/N: 5A10W86289 5A10W86290
Warranty: 12 months
Similar products to Lenovo AC Adapter ADL300SLC3A 300W