Philips 241B7QUPEB Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Philips 241B7QUPEB Grade A
Марка: Philips
Модел: 241B7QUPEB
Статус: Grade A
Екран размер: 23.8"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: Stereo Speakers + USB Hub
Вход 1: VGA
Доп. инфо: LAN
Гаранция: 12 мес.
Dell 1908FP V2 Grade A
Dell 1908FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C8618QT Grade A
  • Екран размер: 85.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 400 cd/m2
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Samsung QM50R-B Grade A
Samsung QM50R-B Grade A
  • Екран размер: 50"
  • Яркост: 500 cd/m2
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
Eizo FlexScan EV2436W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Цвят: Grey
Philips 241P4QPYES Grade A
Philips 241P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24"