Philips 241B7QUPEB Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Philips 241B7QUPEB Grade A
Code: 80125273
Brand: Philips
Model: 241B7QUPEB
Grade: Grade A
Display size: 23.8"
Color: Black
TCO: TCO Certified
Monitor extras: Stereo Speakers + USB Hub
Input 1: VGA
Additional info: LAN
Warranty: 12 months
Similar products to Philips 241B7QUPEB Grade A
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
Code: 80109323
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
  • Contrast ratio: 1200:1
  • Color: Black
1500 00 2933 74BGN
Samsung 2443BW Grade A
Samsung 2443BW Grade A
  • Display size: 24.1"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Display size: 23"
  • Brightness: 250 cd/m2
HP E24d G4 USB-C Docking Monitor Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
Lenovo T27i-30 Grade A
Lenovo T27i-30 Grade A
  • Display size: 27"
  • Brightness: 300 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Display size: 69.5"