Samsung S24C450BL Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450BL Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450BL
Статус: Grade A
Екран размер: 23.6"
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
AOC 24P1 Grade A
AOC 24P1 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Black
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Цвят: White
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Екран размер: 21.5"
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"