Samsung S24C450BL Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C450BL Grade A
Code: 80125751
Brand: Samsung
Model: S24C450BL
Grade: Grade A
Display size: 23.6"
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C450BL Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
HP EliteDisplay E24 G4 Grade A
Code: 80107150
  • Display size: 23.8"
  • Color: Black
110 00 215 14BGN
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Display size: 27"
  • Color: White
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Display size: 24"
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Display size: 24"
Lenovo LT2452p Grade A
Lenovo LT2452p Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Display size: 54.6"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
HP EliteDisplay E27 G4 Grade A
  • Display size: 27"