Samsung S24C432GAU Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C432GAU Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C432GAU
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: HDMI
Доп. инфо: DisplayPort 100Hz
Гаранция: 12 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP ZR30w Grade A
HP ZR30w Grade A
  • Екран размер: 30"
  • Резолюция: 2560x1600 WQXGA 16:10
  • Яркост: 370 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Контраст: Dynamic 8000:1
  • Цвят: Silver/Black
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 250 cd/m2
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E273q Grade A
HP EliteDisplay E273q Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Dell P2722H Grade A
Dell P2722H Grade A
  • Екран размер: 27"