Samsung S22E450BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S22E450BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S22E450BW
Статус: Grade A
Екран размер: 22"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
Цвят: Black
TCO: TCO Certified
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Philips 243S5LJMB Grade A
Philips 243S5LJMB Grade A
  • Екран размер: 23.6"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Samsung ViewFinity S6 S27D602ESU Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 241B6QPYEB Grade A
Philips 241B6QPYEB Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E233 Grade A
HP EliteDisplay E233 Grade A
  • Екран размер: 23"
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
Dell 2007WFP Grade A
Dell 2007WFP Grade A
  • Екран размер: 20.1"
  • Яркост: 300 cd/m2
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"