Samsung S22E450BW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S22E450BW Grade A
Code: 80131025
Brand: Samsung
Model: S22E450BW
Grade: Grade A
Display size: 22"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Color: Black
TCO: TCO Certified
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S22E450BW Grade A
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
Code: 80049659
  • Display size: 23"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Black
55 00 107 57BGN
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Display size: 22"
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 70 000:1
Dell E2214H Grade A
Dell E2214H Grade A
  • Display size: 21.5"
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Color: Silver/Black
Dell 1907FP Grade A
Dell 1907FP Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Color: Silver/Black
HP L1940T Grade A
HP L1940T Grade A
  • Display size: 19"
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Display size: 74.5"
  • Resolution: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Brightness: 350 cd/m2
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Display size: 31.5"