Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Philips 240B1 Grade A
Philips 240B1 Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell Interactive Touch Conference Room Monitor C7017T Grade A
  • Екран размер: 69.5"
  • Яркост: 400 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell U2312HM Grade A
Dell U2312HM Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 243B1 Grade A
Philips 243B1 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 250 cd/m2
Dell C5517H Brand New Open Box
Dell C5517H Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 350 cd/m2
Samsung S24C650DW Grade A
Samsung S24C650DW Grade A
  • Екран размер: 24"
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell Conference Room Monitor C7016H Brand New Open Box
  • Екран размер: 69.5"