Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Lenovo ThinkVision P27q-20 Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
NEC EA273WMi Grade A
NEC EA273WMi Grade A
  • Екран размер: 27"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: White
Dell P2417H Grade A
Dell P2417H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Екран размер: 22"