Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W
Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter LA90PM111 HA90PM190
Мощност: 90W
Статус: Grade A
Букса: Barrel 4.5x3.0
Доп. инфо: 19.5V 4.62A Original
P/N: 0RT74M 03D6KK 07HRTX
Гаранция: 12 мес.
Lenovo AC Adapter 150W
Lenovo AC Adapter 150W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Round Tip 6.3x3.0
  • Доп. инфо: 19.5V 7.7A Original