Samsung S24E450BL Grade A
Samsung S24E450BL Grade A Samsung S24E450BL Grade A Samsung S24E450BL Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24E450BL Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24E450BL
Статус: Grade A
Екран размер: 23.6"
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
Гаранция: 6 мес.
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Цвят: Black
Philips 241B4L Grade A
Philips 241B4L Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP Compaq LA2306x Grade A
HP Compaq LA2306x Grade A
  • Екран размер: 23"
BenQ GL2450 Grade A
BenQ GL2450 Grade A
  • Екран размер: 24"
Dell 1907FP Grade A
Dell 1907FP Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
HP Compaq LA2405wg Grade A
HP Compaq LA2405wg Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Dell P2419HC Grade A
Dell P2419HC Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Екран размер: 19"