Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W
Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80073982
Brand: Dell
Model: AC Adapter LA90PM111 HA90PM190
Power: 90W
Grade: Grade A
Power plug: Barrel 4.5x3.0
Additional info: 19.5V 4.62A Original
P/N: 0RT74M 03D6KK 07HRTX
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter LA90PM111 HA90PM190 90W