Samsung S24C650BW Grade A
Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A Samsung S24C650BW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C650BW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C650BW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell 4K Conference Room Monitor C5519Q Brand New Open Box
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP L1950g Grade A
HP L1950g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
HP ZR2330w Grade A
HP ZR2330w Grade A
  • Екран размер: 23"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
Eizo FlexScan EV2450 Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Grey
Philips 240P4QPYES Grade A
Philips 240P4QPYES Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"