Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A Samsung S24C450B Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C450B Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C450B
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
Цвят: Black
TCO: TCO 6.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Гаранция: 6 мес.
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Brand New Open Box
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Philips 328B6QJEB Grade A
Philips 328B6QJEB Grade A
  • Екран размер: 31.5"
  • Резолюция: 2560x1440 QHD 16:9
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
  • Цвят: Grey
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Екран размер: 34"