Samsung S24C650DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C650DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C650DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
Eizo FlexScan EV2430 Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Цвят: Grey
Dell 4K Interactive Touch Monitor C5518QT Grade A
  • Екран размер: 54.6"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Цвят: Black
HP E24m G4 Conferencing Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Екран размер: 54.6"
  • Яркост: 350 cd/m2
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
Dell Pro Plus P3424WEB Grade A
  • Екран размер: 34"
  • Резолюция: 3440x1440 WQHD 21:9
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Silver/Black
Dell 1905FP V2 Grade A
Dell 1905FP V2 Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Цвят: Silver/Black
HP EliteDisplay E243d Docking Monitor Grade A
  • Екран размер: 23.8"
Samsung B2240MW Grade A
Samsung B2240MW Grade A
  • Екран размер: 22"