Samsung S24C650DW Grade A
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Samsung S24C650DW Grade A
Марка: Samsung
Модел: S24C650DW
Статус: Grade A
Екран размер: 24"
Яркост: 250 cd/m2
Резолюция: 1920x1200 WUXGA 16:10
Цвят: Black
TCO: TCO 5.0
TFT екстри: USB Hub
Вход 1: VGA
Вход 2: DVI
Доп. инфо: DisplayPort
Гаранция: 6 мес.
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Екран размер: 24"
  • Резолюция: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Цвят: Black
Dell 4K Interactive Touch Monitor C7520QT Grade A
  • Екран размер: 74.5"
  • Резолюция: 3840x2160 4K UHD 16:9
  • Яркост: 350 cd/m2
HP L2245wg Grade A
HP L2245wg Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Резолюция: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Яркост: 300 cd/m2
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
Eizo FlexScan EV2416W Grade A
  • Екран размер: 24.1"
  • Цвят: Grey
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Екран размер: 19"
  • Резолюция: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Цвят: Silver/Black
Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A
  • Екран размер: 24"
HP L2208w Grade A
HP L2208w Grade A
  • Екран размер: 22"
  • Яркост: 300 cd/m2
Dell UltraSharp U2417H Grade A
Dell UltraSharp U2417H Grade A
  • Екран размер: 23.8"
  • Цвят: Silver/Black
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
  • Екран размер: 22"