Samsung S24C650DW Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24C650DW Grade A
Code: 80086357
Brand: Samsung
Model: S24C650DW
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1200 WUXGA 16:10
Color: Black
TCO: TCO 5.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Additional info: DisplayPort
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24C650DW Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
LG Flatron W2242T Grade A
Code: 80008567
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
  • Brightness: 300 cd/m2
  • Contrast ratio: Dynamic 8000:1
  • Color: Silver/Black
31 00 60 63BGN
Apple Thunderbolt Display A1407 Grade A
  • Display size: 27"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 375 cd/m2
  • Contrast ratio: 1000:1
  • Color: Silver/Black
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Brightness: 450 cd/m2
  • Color: Black
Philips 245P2 Grade A
Philips 245P2 Grade A
  • Display size: 24"
  • Brightness: 300 cd/m2
Samsung S24C432GAU Grade A
Samsung S24C432GAU Grade A
  • Display size: 24"
  • Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
  • Brightness: 250 cd/m2
Samsung S24C450B Grade A
Samsung S24C450B Grade A
  • Display size: 24"
Samsung S27A600UUU Grade A
Samsung S27A600UUU Grade A
  • Display size: 27"
HP Z Display Z23i Grade A
HP Z Display Z23i Grade A
  • Display size: 23"