Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Code: 80096661
Brand: Dell
Model: AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00
Power: 65W
Grade: Grade A
Power plug: 4.0x1.7
Additional info: 19.5V 3.34A Original
P/N: 09C29N
Warranty: 12 months
Similar products to Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
Dell AC Adapter 45W
Dell AC Adapter 45W
Code: 80095435
  • Grade: Grade A
  • Power plug: USB-C
  • Additional info: 5V/3A 9V/3A 15V/3A 20V/2.25A Original
  • P/N: 0HDCY5 0C036Y 0T6V87 0X2GC2 0P13YF DT6V87
25 00 48 90BGN
HP AC Adapter TPN-DA03 150W
HP AC Adapter TPN-DA03 150W
  • Power plug: Barrel 4.5x3.0 (blue tip)
  • Additional info: 19.5V 7.7A Original
  • P/N: 776620-001
Mixed major brands AC Adapter Grade A
  • Additional info: 12V
Microsoft AC Adapter Surface Pro 3 Docking Station 48W
  • Additional info: 12V 4A Original