Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W Dell AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00 65W
Посочените изображения са на реални продукти от конкретния модел и са само примерни.
Марка: Dell
Модел: AC Adapter DA65NM111-00 HA65NS5-00
Мощност: 65W
Статус: Grade A
Букса: 4.0x1.7
Доп. инфо: 19.5V 3.34A Original
P/N: 09C29N
Гаранция: 12 мес.
Lenovo AC Adapter 150W
Lenovo AC Adapter 150W
  • Статус: Grade A
  • Букса: Round Tip 6.3x3.0
  • Доп. инфо: 19.5V 7.7A Original
Lenovo AC Adapter ThinkPad 10 Tablet 36W
  • Доп. инфо: 12V 3A Original