Samsung S24E450B Grade A
Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A Samsung S24E450B Grade A
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Samsung S24E450B Grade A
Code: 80107431
Brand: Samsung
Model: S24E450B
Grade: Grade A
Display size: 24"
Brightness: 250 cd/m2
Contrast ratio: 1000:1
Resolution: 1920x1080 Full HD 16:9
Color: Black
TCO: TCO 6.0
Monitor extras: USB Hub
Input 1: VGA
Input 2: DVI
Warranty: 6 months
Similar products to Samsung S24E450B Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
Philips 328P6AUBR Grade A
Code: 80102151
  • Display size: 31.5"
  • Resolution: 2560x1440 QHD 16:9
  • Brightness: 450 cd/m2
  • Contrast ratio: 1200:1
  • Color: Black
245 00 479 18BGN
Philips 325E1C Grade A
Philips 325E1C Grade A
  • Display size: 31.5"
  • Brightness: 250 cd/m2
HP Compaq LA1951g Grade A
HP Compaq LA1951g Grade A
  • Display size: 19"
  • Resolution: 1280x1024 SXGA 5:4
  • Color: Silver/Black
Dell UltraSharp U2419H Grade A
Dell UltraSharp U2419H Grade A
  • Display size: 23.8"
  • Color: Silver/Black
Philips 346B1C Grade A
Philips 346B1C Grade A
  • Display size: 34"
  • Resolution: 3440x1440 WQHD 21:9
  • Brightness: 300 cd/m2
NEC EA223WM Grade A
NEC EA223WM Grade A
  • Display size: 22"
  • Resolution: 1680x1050 WSXGA+16:10
Philips 221B3LPCB Grade A
Philips 221B3LPCB Grade A
  • Display size: 21.5"
Philips 241S4LCB Grade A
Philips 241S4LCB Grade A
  • Display size: 24"
Dell 1901FP Grade A
Dell 1901FP Grade A
  • Display size: 19"