Dell AC Adapter AA30NM131 30W
Dell AC Adapter AA30NM131 30W Dell AC Adapter AA30NM131 30W
The pictures are of real products of the specific model and are only for illustrative purposes.
Dell AC Adapter AA30NM131 30W
Code: 80113366
Brand: Dell
Model: AC Adapter AA30NM131
Power: 30W
Grade: Grade A
Additional info: 19.5V 1.54A Original
P/N: 0HCDWK
Warranty: 1 months
Similar products to Dell AC Adapter AA30NM131 30W
Dell AC Adapter 130W
Dell AC Adapter 130W
Code: 80008012
  • Grade: Grade A
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 19.5V 6.7A Original
  • P/N: 0JU012 0HG5D1 0VJCH5 0MTMPN 0P7KJ5 0M55GJ 0WRHKW 063P9N 06G99N 0CM161
19 00 37 15BGN
HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
HP AC Adapter HSTNN-LA12 230W
  • Power plug: Barrel 7.4x5.0
  • Additional info: 19.5V 11.8A Original
  • P/N: 609946-001 693714-001
HP AC Adapter TPN-DA03 150W
HP AC Adapter TPN-DA03 150W
  • Power plug: Barrel 4.5x3.0 (blue tip)
  • Additional info: 19.5V 7.7A Original
  • P/N: 776620-001
Dell AC Adapter 45W
Dell AC Adapter 45W
  • Power plug: USB-C
  • Additional info: 5V/2A 20V/2.25A Original
  • P/N: 04RYWW
Lenovo AC Adapter 135W
Lenovo AC Adapter 135W
  • Power plug: Round Tip 7.9x5.5
  • Additional info: 20V 6.75A Original